Navařovací hák
Kód: 04020201 04020501 04020801 04022001 04020101 04021201 04020301 Zvolte variantuOsobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Vysokopevnostní navařovací hák je vhodný pro navaření na lžíce bagrů, nakladačů, na zvedací traverzy atp.Materiál: legovaná ocel, s tepelným zpracováním a kalením
Se 100% detekcí trhlin
S kovanou bezpečnostní západkou
Svařování smí provádět pouze kvalifikovaný svářeč!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Navařovací háky |
|---|---|
| Dovolené zatížení: | 1000 kg, 2000 kg, 3200 kg, 5300 kg, 8000 kg, 12500 kg, 20000 kg |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 1.8 kg, 6.2 kg, 11.5 kg, 3 kg, 0.4 kg, 0.6 kg, 0.9 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 53 mm, 64 mm, 75 mm, 93 mm, 106 mm, 140 mm, 192 mm |
| Rozměr (B): | 18 mm, 26 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm, 51 mm, 70 mm |
| Rozměr (C): | 9 mm, 10 mm, 11 mm, 16 mm, 20 mm, 24 mm |
| Rozměr (D): | 87 mm, 112 mm, 128 mm, 160 mm, 180 mm, 236 mm, 292 mm |
| Rozměr (E): | 20 mm, 27 mm, 32 mm, 40 mm, 51 mm, 61 mm, 85 mm |
| Rozměr (F): | 15 mm, 20 mm, 26 mm, 30 mm, 40 mm, 51 mm, 60 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
