Navařovací hák 5T
Kód: C8055Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Vysokopevnostní navařovací hák je vhodný pro navaření na lžíce bagrů, nakladačů, na zvedací traverzy atp.Materiál: legovaná ocel, s tepelným zpracováním a kalením
Se 100% detekcí trhlin
S kovanou bezpečnostní západkou
Svařování smí provádět pouze kvalifikovaný svářeč!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Navařovací háky |
|---|---|
| Dovolené zatížení: | 5000 kg |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 39 mm |
| Rozměr (B): | 133 mm |
| Rozměr (C): | 94 mm |
| Rozměr (E): | 30 mm |
| Rozměr (I): | 171 mm |
| Rozměr (G): | 43.5 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
