Řetěz 10 x 28 ČSN 02 3221 krátkočlánkový kalibrovaný jakost 30
Kód: 317112120100Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz krátkočlánkový kalibrovaný v normě ČSN 02 3221 přirozeně černý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy krátkočlánkové kalibrované ČSN 02 3221 |
|---|---|
| Průměr (d): | 10 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 28 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 34 mm |
| Norma: | ČSN 023221 |
| Dovolené zatížení: | 1000 kg |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 10x28 |
| Hmotnost: | 2.25 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 30 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
