Řetěz 10 x 31 DIN 32 895 dlouhočlánkový kalibrovaný T8
Kód: 317259580100Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz dlouhočlánkový kalibrovaný v normě DIN 32 895 přirozeně černý. Kalibrovaný pojezdový řetěz pro rozmetadla hnoje a silážní vozy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy pro rozmetadla |
|---|---|
| Průměr (d): | 10 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 31 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 34 mm |
| Norma: | DIN 32895 |
| Dovolené zatížení: | 28 kN |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 10x31 |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 50 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
