Řetěz 10 x 34 ČSN 02 3271 krátkočlánkový lesklý
Kód: 317317101100Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz krátkočlánkový nezkoušený v normě ČSN 02 3271 lesklý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy krátkočlánkové ČSN 02 3271 |
|---|---|
| Průměr (d): | 10 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 34 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 35 mm |
| Norma: | ČSN 023271 |
| Povrchová úprava: | lesklý |
| Rozměr (dxp): | 10x34 |
| Hmotnost: | 2.05 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 30 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
