Řetěz 10 x 49 ČSN 02 3272 dlouhočlánkový nezkoušený lesklý
Kód: 317317201100Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězy dlouhočlánkové nezkoušené ČSN 02 3272 - leskléDoplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy dlouhočlánkové ČSN 02 3272 |
|---|---|
| Průměr (d): | 10 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 49 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 38 mm |
| Norma: | ČSN 023272 |
| Povrchová úprava: | lesklý |
| Rozměr (dxp): | 10x49 |
| Hmotnost: | 1.85 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 30 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
