Řetěz 10 x 50 DIN 762 kalibrovaný pro spojovací dopravníky jakost 30
Kód: 317156220100Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz kalibrovaný pro spojovací dopravníky v normě DIN 762 přirozeně černý. Řetěz se mimo jiné používá pro opravy lučních bran a polních bran. Řetězy lze po jejich opotřebení nahradit řetězy novými. Řetěz dodáváme v metráži nebo na základě poptávky dělený na předem definované úseky a množství.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy kalibrované pro dopravníky DIN 762 |
|---|---|
| Průměr (d): | 10 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 50 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 36 mm |
| Norma: | DIN 762 |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 10x50 |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 30 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
