Řetěz 10 x 54 ČSN 02 3275 krátkočlánkový kroucený lesklý
Kód: 317317501100Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězy krátkočlánkové kroucené nezkoušené ČSN 02 3275 - leskléDoplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy krátkočlánkové kroucené ČSN 02 3275 |
|---|---|
| Průměr (d): | 10 mm |
| Norma: | ČSN 023275 |
| Povrchová úprava: | lesklý |
| Rozměr (dxp): | 10x54 |
| Hmotnost: | 2.24 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 30 m |
| Vnější délka: | 54 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
