Řetěz 10 x 65 DIN 5685/C-X dlouhočlánkový kroucený lesklý
Kód: 317358501601Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězy dlouhočlánkové kroucené nezkoušené DIN 5685/C-X - leskléDoplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy dlouhočlánkové kroucené DIN 5685 |
|---|---|
| Průměr (d): | 10 mm |
| Norma: | DIN 5685 |
| Povrchová úprava: | lesklý |
| Rozměr (dxp): | 10x65 |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 30 m |
| Vnější délka: | 65 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
