Řetěz 12 x 42 kalibrovaný T7 pro rozmetadla
Kód: 317259570120Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Materiál: ocel 21-Mn5. Roztažnost: min. 20 %. Pevnost v tahu 160 kN. Podávací řetěz pro rozmetadla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy pro rozmetadla |
|---|---|
| Průměr (d): | 12 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 42 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 41 mm |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 12x42 |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Jednotky: | metr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
