Řetěz 13 x 36 DIN 766 T8 kalibrovaný pro rozmetadla
Kód: 00360314Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz kalibrovaný v normě DIN 766 přirozeně černý. Podávací řetěz pro rozmetadla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy pro rozmetadla |
|---|---|
| Průměr (d): | 13 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 36 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 47 mm |
| Norma: | DIN 766 |
| Dovolené zatížení: | 13550 kg |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 13x36 |
| Hmotnost: | 3.9 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 100 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
