Řetěz 13 x 45 ČSN 02 3222 dlouhočlánkový kalibrovaný jakost 30
Kód: 317112220130Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz dlouhočlánkový kalibrovaný v normě ČSN 02 3222 přirozeně černý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy dlouhočlánkové kalibrované ČSN 02 3222 |
|---|---|
| Průměr (d): | 13 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 45 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 44 mm |
| Norma: | ČSN 023222 |
| Dovolené zatížení: | 1600 kg |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 13x45 |
| Hmotnost: | 3.45 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 20 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
