Řetěz 14 x 50 ČSN 02 3215 důlní jakost B
Kód: 317211560140Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Článkové vysokopevnostní řetězy pro důlní zařízení jsou řetězy se speciálními vlastnostmi a jsou určeny zejména pro dopravníky a dobývací zařízení v hornictví.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Důlní řetězy jakost B |
|---|---|
| Průměr (d): | 14 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 50 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 48 mm |
| Norma: | ČSN 023215 |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 14x50 |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 50 m |
| Zkušební zatížení: | 150 kN |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
