Řetěz 14 x 50 TP 203-66-98 dlouhočlánkový jakost 30
Kód: 317126620141Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz dlouhočlánkový v normě TP 203-66-98 přirozeně černý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy dlouhočlánkové kalibrované TP 203-66-98 |
|---|---|
| Průměr (d): | 14 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 50 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 46 mm |
| Norma: | TP 203-66-98 |
| Dovolené zatížení: | 19 kN |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 14x50 |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Jednotky: | metr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
