Řetěz 16 x 48 PN 46-04 pro účely zdvihání jakost 100 barvený
Kód: 317271804160Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz pro účely zdvihání v normě PN 46-04 modře barvený. Určený k montáži do vázacích prostředků v jakosti 100.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy pro účely zdvihání PN 46-04 |
|---|---|
| Průměr (d): | 16 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 48 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 59.2 mm |
| Norma: | PN 46-04 |
| Dovolené zatížení: | 10000 kg |
| Povrchová úprava: | modře barvený |
| Rozměr (dxp): | 16x48 |
| Hmotnost: | 6.2 kg |
| Jednotky: | metr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
