Řetěz 16 x 64 ČSN 02 3215 důlní jakost B (třída 1)
Kód: 317211560160Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Článkové vysokopevnostní řetězy pro důlní zařízení jsou řetězy se speciálními vlastnostmi a jsou určeny zejména pro dopravníky a dobývací zařízení v hornictví.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Důlní řetězy jakost B |
|---|---|
| Průměr (d): | 16 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 64 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 55 mm |
| Norma: | ČSN 023215 |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 16x64 |
| Hmotnost: | 4.9 kg |
| Jednotky: | metr |
| Zkušební zatížení: | 200 kN |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
