Řetěz 16 x 80 DIN 20 637 T4
Kód: 317253740160Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz kalibrovaný pro zavěšování v normě DIN 20 637 přirozeně černý. Užívá se jako řetězový pohon pro dopravníky. Pro náročné provozy s abrazivním prostředím lze tento řetěz cementovat.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy pro zavěšování DIN 20 637 |
|---|---|
| Průměr (d): | 16 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 80 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 54.4 mm |
| Norma: | DIN 20637 |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 16x80 |
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 100 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
