Řetěz 16 x 80 DIN 762 kalibrovaný pro spojovací dopravníky jakost 30
Kód: 317156220160Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz kalibrovaný pro spojovací dopravníky v normě DIN 762 přirozeně černý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy kalibrované pro dopravníky DIN 762 |
|---|---|
| Průměr (d): | 16 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 80 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 57.6 mm |
| Norma: | DIN 762 |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 16x80 |
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 100 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
