Řetěz 18 x 54 ČSN EN 818-2 pro účely zdvihání jakost 80 barvený
Kód: 317271884180Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz pro účely zdvihání v normě ČSN EN 818-2 černě barvený. Určený k montáži do vázacích prostředků v jakosti 80. Česká výroba. Řetěz splňuje veškeré legislativní požadavky. Atest na vyžádání. Řetěz je označen kódem zpětné sledovatelnosti a má vyražený znak kappa, který je zárukou špičkového výrobku evropské kvality.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy pro účely zdvihání ČSN EN 818-2 barvené |
|---|---|
| Průměr (d): | 18 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 54 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 66.6 mm |
| Norma: | EN 818-2 |
| Dovolené zatížení: | 10000 kg |
| Povrchová úprava: | černě barvený |
| Rozměr (dxp): | 18x54 |
| Hmotnost: | 7.3 kg |
| Jednotky: | metr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
