Řetěz 18 x 90 DIN 762 kalibrovaný pro spojovací dopravníky jakost 30
Kód: 317156220180Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz kalibrovaný pro spojovací dopravníky v normě DIN 762 přirozeně černý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy kalibrované pro dopravníky DIN 762 |
|---|---|
| Průměr (d): | 18 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 90 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 65 mm |
| Norma: | DIN 762 |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 18x90 |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Jednotky: | metr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
