Řetěz 2,8 mm DIN 5686 uzlovaný galvanicky pozinkovaný - cívka
Kód: 317358603028.1Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz uzlovaný nezkoušený v normě DIN 5686 pozinkovaný.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy uzlované pozinkované |
|---|---|
| Průměr (d): | 2.8 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 39 mm |
| Norma: | DIN 5686 |
| Povrchová úprava: | Galvanicky pozinkovaný |
| Hmotnost: | 4.65 kg |
| Jednotky: | kus |
| Výrobní délka: | 30 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
