Řetěz 20 x 100 DIN 762 kalibrovaný pro spojovací dopravníky jakost 30
Kód: 317156220200Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz kalibrovaný pro spojovací dopravníky v normě TP 203-63-98 přirozeně černý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy kalibrované pro dopravníky DIN 762 |
|---|---|
| Průměr (d): | 20 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 100 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 72 mm |
| Norma: | TP 203-63-98 |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 20x100 |
| Hmotnost: | 7.4 kg |
| Jednotky: | metr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
