Řetěz 28 x 78 ČSN 02 3221 krátkočlánkový kalibrovaný jakost 30
Kód: 317112120280Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz krátkočlánkový kalibrovaný v normě ČSN 02 3221 přirozeně černý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy krátkočlánkové kalibrované ČSN 02 3221 |
|---|---|
| Průměr (d): | 28 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 78 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 94 mm |
| Norma: | ČSN 023221 |
| Dovolené zatížení: | 7500 kg |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 28x78 |
| Hmotnost: | 17.5 kg |
| Jednotky: | metr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
