Řetěz 28 x 98 ČSN 02 3222 dlouhočlánkový kalibrovaný jakost 30
Kód: 317112220280Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz dlouhočlánkový kalibrovaný v normě ČSN 02 3222 přirozeně černý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy dlouhočlánkové kalibrované ČSN 02 3222 |
|---|---|
| Průměr (d): | 28 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 98 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 94 mm |
| Norma: | ČSN 023222 |
| Dovolené zatížení: | 7500 kg |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 28x98 |
| Hmotnost: | 16.5 kg |
| Jednotky: | metr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
