Řetěz 3,6 x 15,5 TP 203-84-93 kalibrovaný jakost 30 lesklý
Kód: 317128421036Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz kalibrovaný v normě TP 203-84-93 přirozeně černý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy kalibrované TP 203-84-93 |
|---|---|
| Průměr (d): | 3.6 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 15.5 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 12.8 mm |
| Norma: | TP 203-84-93 |
| Dovolené zatížení: | 145 kg |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 3,6x15,5 |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| Jednotky: | metr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
