Řetěz 3 x 19 ČSN 02 3275 krátkočlánkový kroucený galvanicky pozinkovaný - cívka
Kód: 317317503030.1Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězy krátkočlánkové kroucené nezkoušené PN 02 3275 - pozinkované.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy krátkočlánkové kroucené pozinkované |
|---|---|
| Průměr (d): | 3 mm |
| Norma: | ČSN 023275 |
| Povrchová úprava: | Galvanicky pozinkovaný |
| Rozměr (dxp): | 3x19 |
| Hmotnost: | 10.8 kg |
| Jednotky: | kus |
| Výrobní délka: | 60 m |
| Vnější délka: | 19 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
