Řetěz 3 x 26 DIN 5685 C dlouhočlánkový galvanicky pozinkovaný - cívka
Kód: 317358503031.1Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězy dlouhočlánkové nezkoušené DIN 5685 C - pozinkovanéDoplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy dlouhočlánkové pozinkované |
|---|---|
| Průměr (d): | 3 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 26 mm |
| Norma: | DIN 5685 |
| Povrchová úprava: | Galvanicky pozinkovaný |
| Rozměr (dxp): | 3x26 |
| Hmotnost: | 8.4 kg |
| Jednotky: | kus |
| Výrobní délka: | 60 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
