Řetěz 3 x 26 DIN 5685/C-X dlouhočlánkový kroucený galvanicky pozinkovaný - cívka
Kód: 317358503531.1Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězy dlouhočlánkové kroucené nezkoušené DIN 5685/C-X - pozinkovanéDoplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy dlouhočlánkové kroucené pozinkované |
|---|---|
| Průměr (d): | 3 mm |
| Norma: | DIN 5685 |
| Povrchová úprava: | Galvanicky pozinkovaný |
| Rozměr (dxp): | 3x26 |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Jednotky: | kus |
| Výrobní délka: | 60 m |
| Vnější délka: | 26 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
