Řetěz 3 x 26 DIN 5685/C-X dlouhočlánkový kroucený lesklý
Kód: 317358501531Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězy dlouhočlánkové kroucené nezkoušené DIN 5685/C-X - leskléDoplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy dlouhočlánkové kroucené DIN 5685 |
|---|---|
| Průměr (d): | 3 mm |
| Norma: | DIN 5685 |
| Povrchová úprava: | lesklý |
| Rozměr (dxp): | 3x26 |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 100 m |
| Vnější délka: | 26 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
