Řetěz 3 x 26 DIN 5685 nerezový dlouhočlánkový
Kód: 317958501031Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Nerezové řetězy DIN 5685 v materiálové normě DIN 1.4401 (AISI 316 - American Iron and Steel Institute) jsou vhodné jak do interiéru, tak do exteriéru. Užívají se jako dekorační řetězy, odolávají trvalému působení vody, vodní páry a vlhkosti vzduchu. Vynikají dlouhou životností, dobře odolávají agresivnímu prostředí. Uplatní se v průmyslu chemickém, textilním, farmaceutickém, papírenském či v potravinářství.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy DIN 5685 |
|---|---|
| Průměr (d): | 3 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 26 mm |
| Norma: | DIN 5685 |
| Povrchová úprava: | nerez |
| Rozměr (dxp): | 3x26 |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| Jednotky: | metr |
| Materiál: | DIN 1.4401 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
