Řetěz 30 x 105 DIN 764 kalibrovaný pro spojovací dopravníky jakost 30
Kód: 317156420300Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz kalibrovaný pro spojovací dopravníky v normě DIN 764 přirozeně černý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy kalibrované pro dopravníky DIN 764 |
|---|---|
| Průměr (d): | 30 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 105 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 108 mm |
| Norma: | DIN 764 |
| Dovolené zatížení: | 112 kN |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 30x105 |
| Hmotnost: | 19 kg |
| Jednotky: | metr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
