Řetěz 30 x 84 ČSN 02 3221 krátkočlánkový kalibrovaný jakost 30
Kód: 317112120300Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz krátkočlánkový kalibrovaný v normě ČSN 02 3221 přirozeně černý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy krátkočlánkové kalibrované ČSN 02 3221 |
|---|---|
| Průměr (d): | 30 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 84 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 101 mm |
| Norma: | ČSN 023221 |
| Dovolené zatížení: | 8500 kg |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 30x84 |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Jednotky: | metr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
