Řetěz 33 x 115 DIN 764 kalibrovaný pro pojovací dopravníky jakost 30
Kód: 317156420330Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz kalibrovaný pro spojovací dopravníky v normě DIN 764 přirozeně černý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy kalibrované pro dopravníky DIN 764 |
|---|---|
| Průměr (d): | 33 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 115 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 119 mm |
| Norma: | DIN 764 |
| Dovolené zatížení: | 132 kN |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 33x115 |
| Hmotnost: | 22.5 kg |
| Jednotky: | metr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
