Řetěz 4 x 12 DIN 5684 pro kladkostroje T8 DAT galvanicky pozinkovaný
Kód: 317258483040.3Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězy pro kladkostroje a zdvihadla v normě DIN 5684 galvanicky pozinkované. Zdvihací řetězy provedení DAT zušlechtěné se doporučují používat pro zdvihadla s motorovým pohonem, které mají vysoké rychlosti v kombinaci s vysokou pracovní kapacitou, kde se požaduje odolnost proti oděru pro zvýšení životnosti řetězu. Řetězy v provedení DAT mají vyšší povrchovou tvrdost než je tvrdost jádra a tím mají vyšší odolnost proti opotřebení. Řetězy nejsou vhodné pro provoz v přenosných ručně ovládaných zdvihadlech.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické kladkostroje |
|---|---|
| Průměr (d): | 4 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 12 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 13.7 mm |
| Norma: | DIN 5684 |
| Dovolené zatížení: | 400 kg |
| Povrchová úprava: | Galvanicky pozinkovaný |
| Rozměr (dxp): | 4x12 |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 100 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
