Řetěz 4 x 16 DIN 766 krátkočlánkový kalibrovaný jakost 30
Kód: 317156620040Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz krátkočlánkový kalibrovaný v normě DIN 766 přirozeně černý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy krátkočlánkové kalibrované DIN 766 |
|---|---|
| Průměr (d): | 4 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 16 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 13.6 mm |
| Norma: | DIN 766 |
| Dovolené zatížení: | 200 kg |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 4x16 |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 100 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
