Řetěz 4 x 19 DIN 5685/A-X krátkočlánkový kroucený galvanicky pozinkovaný - cívka
Kód: 317358503540.1Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězy krátkočlánkové kroucené nezkoušené DIN 5685/A-X - pozinkované.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy krátkočlánkové kroucené pozinkované |
|---|---|
| Průměr (d): | 4 mm |
| Norma: | DIN 5685 |
| Povrchová úprava: | Galvanicky pozinkovaný |
| Rozměr (dxp): | 4x19 |
| Hmotnost: | 9.6 kg |
| Jednotky: | kus |
| Výrobní délka: | 30 m |
| Vnější délka: | 19 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
