Řetěz 5 x 18,5 ČSN 02 3221 krátkočlánkový kalibrovaný jakost 30
Kód: 317112120050Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz krátkočlánkový kalibrovaný v normě ČSN 02 3221 přirozeně černý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy krátkočlánkové kalibrované ČSN 02 3221 |
|---|---|
| Průměr (d): | 5 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 18.5 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 17 mm |
| Norma: | ČSN 023221 |
| Dovolené zatížení: | 250 kg |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 5x18,5 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 100 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
