Řetěz 5 x 20 ČSN 02 3222 dlouhočlánkový kalibrovaný jakost 30
Kód: 317112220050Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz dlouhočlánkový kalibrovaný v normě ČSN 02 3222 přirozeně černý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy dlouhočlánkové kalibrované ČSN 02 3222 |
|---|---|
| Průměr (d): | 5 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 20 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 17 mm |
| Norma: | ČSN 023222 |
| Dovolené zatížení: | 250 kg |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 5x20 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 100 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
