Řetěz 5 x 25 TP 203-12-98 ovládací galvanicky pozinkovaný
Kód: 317321203050Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Ovládací řetěz ke kladkostrojům, pozinkovaný.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovládací řetězy pro kladkostroje |
|---|---|
| Průměr (d): | 5 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 25 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 18.5 mm |
| Norma: | TP 203-12-98 |
| Povrchová úprava: | Galvanicky pozinkovaný |
| Rozměr (dxp): | 5x25 |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 100 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
