Řetěz 5 x 35 DIN 5685/C-X dlouhočlánkový kroucený galvanicky pozinkovaný - cívka
Kód: 317358503551.1Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězy dlouhočlánkové kroucené nezkoušené DIN 5685/C-X - pozinkovanéDoplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy dlouhočlánkové kroucené pozinkované |
|---|---|
| Průměr (d): | 5 mm |
| Norma: | DIN 5685 |
| Povrchová úprava: | Galvanicky pozinkovaný |
| Rozměr (dxp): | 5x35 |
| Hmotnost: | 13.8 kg |
| Jednotky: | kus |
| Výrobní délka: | 30 m |
| Vnější délka: | 35 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
