Řetěz 6,3 x 19 JIS B 8812-2004 pro kladkostroje jakost 80 pozink
Kód: 3172512830631Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězy pro kladkostroje a zdvihadla v normě JIS B 8812-2004 galvanicky pozinkované. Zdvihací řetězy provedení T zušlechtěné se doporučují používat pro ručně ovládaná zdvihadla nebo zdvihadla s motorickým pohonem s nízkými rychlostmi, které nepracují v abrazivním prostředí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční kladkostroje |
|---|---|
| Průměr (d): | 6.3 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 19 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 22.6 mm |
| Norma: | JIS B 8812-2004 |
| Dovolené zatížení: | 1250 kg |
| Povrchová úprava: | galvanicky pozinkováno |
| Rozměr (dxp): | 6,3x19 |
| Hmotnost: | 0.87 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 100 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
