Řetěz 6 x 18,5 DIN 5684 T pro kladkostroje jakost 80 galvanicky pozinkovaný
Kód: 317258483061Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězy pro kladkostroje a zdvihadla v normě DIN 5684 galvanicky pozinkované. Zdvihací řetězy provedení T zušlechtěné se doporučují používat pro ručně ovládaná zdvihadla nebo zdvihadla s motorickým pohonem s nízkými rychlostmi, které nepracují v abrazivním prostředí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční kladkostroje |
|---|---|
| Průměr (d): | 6 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 18.5 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 20.2 mm |
| Norma: | DIN 5684 |
| Dovolené zatížení: | 1120 kg |
| Povrchová úprava: | Galvanicky pozinkovaný |
| Rozměr (dxp): | 6x18,5 |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 100 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
