Řetěz 6 x 24 DIN 5685 krátkočlánkový kroucený hluboká cementace
Kód: 317358540560Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězy krátkočlánkové kroucené nezkoušené cementované DIN 5685Řetězy kroucené cementované se používají pro výrobu a opravy sněhových řetězů s žebříkovou stopou. Jejich povrchová úprava( cementace) vykazuje vysokou odolnost vůči otěru a opotřebení. Tyto řetězy také s úspěchem použijeme v kombinaci s visacím zámkem. Jejich povrchová úprava se vyznačuje vysokou odolností proti přestřižení pákovými nůžkami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy kroucené cementované |
|---|---|
| Průměr (d): | 6 mm |
| Norma: | DIN 5685 |
| Povrchová úprava: | hluboká cementace |
| Rozměr (dxp): | 6x24 |
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 50 m |
| Vnější délka: | 24 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
