Řetěz 6 x 27,5 TP 203-54-93 dlouhočlánkový kalibrovaný jakost 40
Kód: 317225441062Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz krátkočlánkový kalibrovaný v normě TP 203-54-93 přirozeně černý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy dlouhočlánkové kalibrované TP 203-54-93 |
|---|---|
| Průměr (d): | 6 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 27.5 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 30.6 mm |
| Norma: | TP 203-54-93 |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 6x27,5 |
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 50 m |
| Síla při přetřzení: | 22 kN |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
