Řetěz 7 x 49 DIN 763 dlouhočlánkový nekalibrovaný jakost 24
Kód: 317156310070Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz dlouhočlánkový nekalibrovaný v normě DIN 763 přirozeně černý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy dlouhočlánkové nekalibrované DIN 763 |
|---|---|
| Průměr (d): | 7 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 49 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 29.4 mm |
| Norma: | DIN 763 |
| Dovolené zatížení: | 300 kg |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 7x49 |
| Hmotnost: | 0.86 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 50 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
