Řetěz 8 x 24 EN 818-7 pro kladkostroje jakost 80 galvanicky pozinkovaný
Kód: 3172718830801Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězy pro kladkostroje a zdvihadla v normě EN 818-7 galvanicky pozinkované. Zdvihací řetězy provedení T zušlechtěné se doporučují používat pro ručně ovládaná zdvihadla nebo zdvihadla s motorickým pohonem s nízkými rychlostmi, které nepracují v abrazivním prostředí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční kladkostroje |
|---|---|
| Průměr (d): | 8 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 24 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 27.2 mm |
| Norma: | EN 818-7 |
| Dovolené zatížení: | 2000 kg |
| Povrchová úprava: | Galvanicky pozinkovaný |
| Rozměr (dxp): | 8x24 |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 50 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
