Řetěz 8 x 24 DIN 766 krátkočlánkový kalibrovaný jakost 80
Kód: 31725668080Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz krátkočlánkový kalibrovaný v normě ČSN 02 3221 přirozeně černý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy krátkočlánkové kalibrované DIN 766 |
|---|---|
| Průměr (d): | 8 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 24 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 26 mm |
| Norma: | DIN 766 |
| Dovolené zatížení: | 2050 kg |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 8x24 |
| Hmotnost: | 1.35 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 50 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
