Řetěz 8 x 27 ČSN 02 3271 krátkočlánkový lesklý
Kód: 317317101080Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz krátkočlánkový nezkoušený v normě ČSN 02 3271 lesklý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy krátkočlánkové ČSN 02 3271 |
|---|---|
| Průměr (d): | 8 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 27 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 28 mm |
| Norma: | ČSN 023271 |
| Povrchová úprava: | lesklý |
| Rozměr (dxp): | 8x27 |
| Hmotnost: | 1.36 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 50 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
