Řetěz 8 x 28 TP 203-38-74 dlouhočlánkový kalibrovaný jakost 40
Kód: 317223840080Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz dlouhočlánkový kalibrovaný v normě TP 203-38-74 přirozeně černý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy dlouhočlánkové kalibrované TP 203-38-74 |
|---|---|
| Průměr (d): | 8 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 28 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 28.3 mm |
| Norma: | TP 203-38-74 |
| Dovolené zatížení: | 10 kN |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 8x28 |
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 50 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
