Řetěz 8 x 31 DIN 32 895 dlouhočlánkový kalibrovaný T8
Kód: 317259570080Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz dlouhočlánkový kalibrovaný v normě DIN 32 895 přirozeně černý. Podávací řetěz pro rozmetadla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy pro rozmetadla |
|---|---|
| Průměr (d): | 8 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 31 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 28 mm |
| Norma: | DIN 32895 |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 8x31 |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 50 m |
| Zkušební zatížení: | 18 kN |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
